جمعه, 2 مهر 1400
گروه‌های خبری
> گروه اخبار > اخبار آتش نشانی > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


بازدید رئیس سازمان آتش نشانی اردکان از کارخانه شیشه 21 خرداد 93
نگارنده خبر: آتش نشان
تاریخ ثبت:1393/3/31

حسین دادآفرین مسئول سازمان آتش نشانی اردکان به همراه کارشناسان سازمان از کارخانه شیشه بازدید کردند 21 خرداد 93

در این بازدید که با حضور سرپرست آتش نشانی و مسؤل ایمنی و بهداشت کارخانه شیشه نیز حضور داشت حسین دادآفرین پیشگیری از بروز حادثه در کارخانه ها را مهم دانست و اظهار داشت:با توجه به امکانات محدود سازمان آتش نشانی و مسافت طولانی با واحد های صنعتی، تجهیز کارخانه ها به وسایل ایمنی جدید واستاندارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: بروزحادثه در این منطقه می تواند فاجعه ای جبران ناپذیر برای شهر رقم بزند و باید کارخانه ها و واحدهای صنعتی به بحث ایمنی در مجموعه خود توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با بیان اینکه تجهیزات این سازمان با توجه به گستردگی و وسعت این منطقه جوابگو نخواهد بود گفت: سازمان آتش نشانی دارای امکانات و تجهیزات فوق العاده و پیشرفته ای برای اطفا حریق نیست و مسئولین کارخانه ها نیزباید مشکلات و معضلات عدیده ای که ازبابت ایمنی وجود دارد مرتفع، وبحث ایمنی و جلوگیری از حوادث احتمالی در مجموعه های صنعتی خود را دراولویت کارهای خود قرار دهند.

دادآفرین درادامه با اشاره به اینکه این سازمان آمادگی لازم جهت آموزش های ایمنی را دارد خاطر نشان کرد: هدف این سازمان فقط امداد رسانی بهینه و ارتقا فرهنگ ایمنی شهروندان است و تنها با آموزش و تبلیغ و یاری اصحاب رسانه این امر محقق خواهد شد.

دراین بازدید مسئول واحد ایمنی کارخانه توضیحاتی درباره امکانات وتجهیزات این کارخانه ارائه داد و خواستارهمکاری و تعامل کارشناسان  آتش نشانی با این واحد جهت جلوگیری از بروز حوادث غیر مترقبه دراین کارخانه شد.

 

 

عناوين مرتبط
گزارش انفجار معدن گرانیت اردکان توسط رییس آتش نشانی اردکان
برگزاری کلاس آموزشی ساخت کف 13 خرداد 1393
ضیافت افطاری آتشنشانی با حضور شهر دار اردکان
ایمنی در خانه
آتش سوزی در یکی از گاوداری های اردکان 1 اردیبهشت 93
هشدارهاي ايمني در مورد خانه تکاني
مار گیری 93/02/17
با حضور شهردار اردکان انجام شد *تودیع و معارفه سرپرست آتش نشانی اردکان * 3 اردیبهشت 1393
وانت نيسان در آتش سوخت.
مانور آتش نشانی 10 خرداد 93
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <